Icardi ponovno junak Intera! Naš trojac vrlo dobar

Serie A 21. lis 201822:32 > 22:41
Getty Images/Emilio Andreoli

U milanskom derbiju 9. kola Talijanske lige na San Siru su Inter je slavio protiv Milana s 1-0 pogotkom Icardija u 92. minuti.

U siromašnom derbiju koji nije ispunio očekivanja najveće uzbuđenje dogodilo se u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je Candreva pronašao Icardia, koji glavom pogađa mrežu nakon slabe reakcije vratara Milana Donnarumme.

Naš trojac Vrsaljko, Perišić i Brozović je odigrao vrlo dobro. Vrsaljko i Brozović su odigrali cijelu utakmicu, dok je Perišić izašao u 70. minuti. Brozović je junački izdržao cijelu utakmicu, a nije bilo sigurno hoće li biti u sastavu zbog problema s nogom.

Inter je ovom pobjedom skočio na treće mjesto sa 19 bodova, Milan je na slabom 12, mjestu sa isto toliko bodova. Prvi je naravno Juventus sa 25, a iza njih je Napoli.