Ćorić najskuplji igrač koji nije debitirao za svoj klub

Serie A 17. lis 201814:17 > 14:20
Albert Llop/Anadolu Agency/Getty Images

Transfermarkt je složio momčad najvrjednijih igrača koji nisu odigrali niti minute u prvenstvima ove sezone, a Ćorić jedini među njima nije debitirao

Ante Ćorić je ljetos otišao iz Dinama u Romu u transferu vrijednom šest milijuna eura, ali još uvijek nije upisao službeni debi u dresu momčadi iz Rima.

Valerio Pennicino, Getty Images Sport

I po tome je jedinstven u Europi. Nije podatak za pohvaliti se, ali Ćorić je najskuplji igrač (trenutačna vrijednost prema Transfermarktu mu je 7,5 milijuna eura) koji još uvijek nije debitirao za svoj klub!

Upravo je Transfermarkt složio idealnu momčad od 11 najvrjednijih igrača koji još uvijek nisu odigrali niti minute u prvenstvima u kojima se natječu njihovi klubovi. Ćorić je najjeftiniji u tom društvu, ali svi ostali igrači osim njega zaigrali su za svoje momčadi ili u kupovima ili u europskim natjecanjima, dok Ćorić nije odigrao niti minute u službenoj utakmici ove sezone – donosi goal.com.