Asistencije Vrsaljka i Perišića za pobjedu Intera

Serie A 7. lis 201822:47 > 22:49
(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Hrvatski nogometni reprezentativci Šime Vrsaljko i Ivan Perišić bili su asistenti Mauru Icardiju za pogotke kojima je Inter kao gost u Ferrari svladao SPAL sa 2-1 (1-0) u susretu 8. kola talijanskog prvenstva.

Vrsaljko je u 14. minuti ubacio s desnog krila na prvu vratnicu, a tamo se lopta od Icardija odbila u ruku braniča SPAL-a Djouroua i prevarila vratara domaćih Gomisa te odsjela u mreži, dok je Perišić u 78. minuti sjajnom okomitom loptom “rasparao” domaću obranu i uposlio kapetana svoje momčadi koji je hladnokrvno pogodio suparničku mrežu.

U međuvremenu je Antenucci u 18. minuti promašio kazneni udarac za SPAL, a njegova zamjena Paloschi je u 72. minuti pogodila za 1-1.

Vrsaljko i Perišić odigrali su čitavu utakmicu za Inter koji se ovom pobjedom uspeo na treće mjesto ljestvice sa 16 bodova, iza vodećeg Juventusa koji ima 24 i drugog Napolija koji je na 18.