Getty Images / Christopher Lee

23.09.2018 | 20.27

Rigoni ukrao pobjedu Milanu u 92. minuti

AC Milan

U susretu petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Atalanta su odigrali 2-2, a gosti su izvukli bod golom u sudačkom dodatku.

Milan je došao u vodstvo već u 93. sekundi utakmice preko Higuaina. Atalanta je izjednačila u 54. minuti preko Argentinca Gomeza, na asistenciju Zapate.

Novo vodstvo Milana, pripisano u 61. minuti, pogodak Bonaventure.

Na kraju je sve riješeno u drugoj minuti dodatka, kada se najbolje u šesnaestercu Milana snašao Rigoni, za svoj treći gol u sezoni Serije A.

Alen Halilović nije nastupio za Milan, dok je Mario Pašalić za Atalantu igrao prvo poluvrijeme.