Talijani u akciji – Badelj među njima

Serie A 23. ruj 201817:02 > 17:07
Marco Rosi, Getty Images Sport

U okviru petog kola u Serie A, u nedjeljnom terminu od 15 sati do pobjeda su došli Bologna, Udinese i Lazio.

Bologna je pred svojim navijačima s 2:0 savldala Romu koja je sezonu otvorila pobjedom, ali od tada ne zna za trijumf.

Federico Mattielo je u 36. minuti pogodio za vodstvo Bolognee, a pobjedu svog sastava potvrdio je Federico Santander u 59. minuti.

Fazio, Kluivert, Florenzi, Džeko – svi su imali dobre prilike na utakmici, ali nisu uspjeli barem jednom zatresti mrežu domaćina.

Udinese je istovjetnim rezultatom slavio protiv Chieva kao gost, a golove na ovom susretu postigli su Rodrigo de Paul u 76. i Kevin Lasagna u 90. minuti susreta.

Lazio je na svom terenu bio uvjerljiv protiv Genove i slavio s 4:1, a srpski reprezentativac Sergej Milinković – Savić postigao je gol, ali i upisao asistenciju.

Milinković – Savić je bio asistent Caicedu za prvi gol na utakmici, a na 2:0 povisio je Immobile. Piatek je na samom startu drugog poluvremena smanjio na 2:1, ali je Milinković – Savić na dodavanje Senada Lulića ponovo vratio Laziju prednost od dva gola. Immobile je 89. minuti postavio rezultat na konačnih 4:1. Umjesto SMS-a, sredinom nastavka u igru je ušao i naš Milan Badelj.