Bomba s Apenina: CR7 pregovara s Juventusom!

Serie A 1. srp 201810:47 > 10:56
Manuel Queimadelos Alonso, Getty Images Sport

Kako vele dobro obavješteni talijanski izvori, netko je stavio lonac na vatru. Kuha se senzacionalan transfer, ali i rješavaju neki stari dugovi između određenih menadžera, direktora i klubova.

David Ramos/Getty Images

Jorge Mendes se pomirio s Juventusom, odnosno njegovim čelnicima. Nakon 11 godina okončane su svađe, a za mirenje bi trebao pasti transfer desetljeća. Iako će mnogi reći kako Cristiano Ronaldo više nije dobra “transfer-roba” zbog njegovih godina, što ne mora biti krivo, njegovo ime na popisu igrača koji bi mogli promijeniti sredinu izaziva dužnu pažnju.

Tim više ako znamo da već neko vrijeme CR7 nije u najboljim odnosima s upravom njegova madridskog Reala. Isto to vrijeme traju spekulacije o eventualnom mijenjanju kluba, koje sada dobivaju potpuno novi kontekst pravim stavljanjem igrača u kuloarske rubrike.

Iako ovo zapravo može biti samo jedna u nizu vijesti iz tradicionalne ljetne rubrike “Rumour Mill”, mi ćemo je objaviti uz činjenicu da bi Mario Mandžukić i Marko Pjaca mogli dobiti novoga, vrlo vrijednog suigrača.

O tome se raspisao Tuttosport, koji navodi da je 120 milijuna eura koje Lazio traži za Sergeja Milinkovića-Savića ipak malo previše…