Badelj u emotivnom pismu objavio da napušta Fiorentinu

Serie A 29. svi 201812:35 > 12:46
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Hrvatski veznjak Milan Badelj objavio je da će napustiti Fiorentinu, nakon četiri godine provedene u talijanskom klubu.

Badelju u lipnju ističe ugovor sa “Violom”, kojeg nije odlučio produžiti.

Nisu svi izbori u životu lagani, čak i kad tako izgledaju, ali nismo svi isti i ljudi koji me poznaju, znaju da uvijek želim ići dalje.

Možda griješim, ali i sada želim ići dalje, i odem iz mjesta koje smatram svojom kućom, mjestu gdje sam pronašao svoj mir, balans i sreću, jednom rječju stabilnost.

Ali, moram se suočiti sa realnošću. Karijera igrača nije toliko duga, i na žalost nisam u poziciju da se zauvijek posvetim Fiorentini.

I dalje imam želju i entuzijazam da testiram sebe. Mnogo toga mi prolazi kroz glavu, toiliko toga bih vam želio reći i objasniti, jer vi to zaslužujete.

Dozvoilte mi da vam kažem HVALA, ono najveće moguće. HVALA, FIRENZA“, napisao je, između ostalog Badelj, u pismu koje je objavljeno na službenoj stranici kluba.