Donnarumma ispustio pobjedu Milana u zadnjoj minuti

Serie A 13. svi 201820:07 > 20:09
Marco Luzzani, Getty Images

Nogometaši Atalante i Milana remizirali su 1:1 u susretu 37. kola talijanske Serije A, a bod domaćima donio je Masiello u 90+1. minuti.

Iličić je centrirao s desne strane, Masiello šutirao glavom u bliži kut, a golman Milana Donnarumma je nespretno reagirao i praktično sam ugurao loptu u mrežu. Treba reći i da su domaćini zasluženo došli do boda, budući da su tijekom većeg dijela utakmice bili opasniji protivnik.

Prethodno je Milan u vodstvo doveo Kessie golom u 60. minuti, preciznim udarcem s dvadesetak metara. To je praktično bila jedina izgledna šansa za goste.

Ovim remijem, Milan je propustio kolo prije kraja osigurati izravan plasman u Europsku lige. Atalanta je ostala na bod zaostatka, tako da će se u posljednjem kolu rješavati tko će uz Inter izravno u Europu, a tko će morati u kvalifikacije.

Nikola Kalinić odigrao je svih 90 minuta za Milan.