Veliki kiks Intera koštat će ga Lige prvaka

Serie A 12. svi 201822:48 > 22:50
Giuseppe Bellini, Getty Images

Nogometaši Sassuola svladali su Inter rezultatom 2:1 na stadionu San Siro u pretposljednjem kolu Serie A i znatno umanjili šanse milanskom klubu da se nađe u Ligi prvaka iduće sezone.

Sassuolo je poveo u 25. minuti preko Politana, a u 72. minuti bilo je prilično jasno da će Inter teško do tri boda kada je Berardi povećao na 2:0.

Inter je do kraja susreta uspio samo prepoloviti prednost Sassuola preko Rafinhe u 80. minuti.

Hrvatski internacionalci Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su čitav dvoboj u momčadi plavo-crnih.

Nakon poraza milanski klub se nalazi na petom mjestu ljestvice koje vodi u Ligu Europe s dva boda zaostatka i utakmicom više u odnosu na rimski Lazio, pa su šanse Intera za Ligu prvaka jedno kolo prije kraja zaista minimalne.

S druge strane, Sassuolo je siguran na 11. mjestu ljestvice.