DRAMA U SERIE A: Napoli u završnici šokirao Juventus

Serie A 22. tra 201821:06 > 21:09
Francesco Pecoraro/Getty Images

U velikom derbiju 34. kola Napoli je slavio u Torinu protiv Juventusa rezultatom 1:0.

U 165. međusobnoj utakmici Juventusa i Napolija, gosti iz Napulja slavili su pogotkom Koulibalyja u 90. minuti.

U utakmicu su bolje ušli domaćini, koji su i prvi opasnije zaprijetili preko Dybale čiji udarac je zatresao vratnicu. Odgovor Napolija nismo dugo čekali, samo sedam minuta kasnije velika prilika za Hamšika koji puca malo pored gola. U 38. minuti Napoli postiže i pogodak, ali sudac ga poništava zbog zaleđa Insignea.

U nastavku smo gledali izrazito tvrdu utakmicu, bez velikih prilika. Obje momčadi su više čuvale svoj gol, nego što su željele ugroziti protivnički.

Na kraju šok za gledatelje na Allianz stadionu, igrala se 90. minuta kada Koulibaly donosi veliku pobjedu Napoliju i vraća goste u utrku za naslov.

Napoli sada ima samo bod zaostatka za vodećim Juventusom.

Mario Mandžukić igrao je od 71. minute za Juve, dok je Marko Rog igrao od 80. minute za Napoli.