Milan i Napoli: Ništa – ništa

Serie A 15. tra 201816:59 > 17:11
Marco Luzzani/Getty Images

U 32. kolu talijanske Serie A Milan i Napoli su odigrali bez golova, dok je Bologna slavila rezultatom 2:0 protiv Verone. Sassuolo i Benevento su remizirali 2:2.

Iako je susret završen bez golova, derbi Milana i Napolija nije bio bez šansi. U prvom poluvremenu su i jedna i druga momčad imale prilike ali su mreže mirovale.

U drugom poluvremenu se igralo bez ozbiljnih prilika, a šansu da Napoliju donese tri boda propustio je Poljak Arkadiusz Milik u nadoknadi. On je imao situaciju jedan na jedan s golmanom Gianluigijem Donnarummom koji je fenomenalno obranio i spasio “rossonere” te je tako ostao bod na “San Siru”.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić za Milan je igrao do 70. minute, dok je Marko Rog kod Napolija u igru ušao u 87. minuti. Hrvoje Milić bio je na klupi za goste.