Mark Dadswell, Getty Images

15.04.2018 | 15:18

Spal odolio Fiorentini

Prva utakmica nedjeljnog dijela programa 32. kola talijanske Serie A između nogometaša Fiorentine i Spala završena je bez golova.

SPAL

Gettty Images/ Giuseppe Bellini

SPAL

Nerješen rezultat i osvojen bod su od velikog značaja za momčad iz Ferrare koja se bori za opstanak, a poslije ove utakmice se našla na sigurnom 17. mjestu, prvom iznad zone ispadanja.

Prva ozbiljnija prilika na utakmici viđena je tek u 65. minuti. Domaćini su u narednim minutama nastavili napadati, vršili pressing, ali je realizacija izostala.

Ovim remijem domaćini su prekinuli niz od šest pobjeda.