Bez golova u derbiju Milana, Brozović najbolji!

Serie A 4. tra 201820:28 > 20:36
Emilio Andreoli/Getty Images

Veliki derbi Della Madonnina u Milanu završen je bez pobjeda i bez golova, a tragičar utakmice definitivno je Mauro Icardi, koji je promašio nemoguće. Najbolju ocjenu na susretu zaradio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović!

Najbolji igrač Intera imao je priliku utakmice, ali nije uspio zatresti mrežu Milana i donesti trijumf svom klubu.

Nezamislivi prizor viđen je u 55. minuti utakmice, Iccardi je imao prazan gol pred sobom, ali će zahvaljujući ovom promašaju biti vrlo popularan u večeri kada je Liverpool zgazio City.

Kalinić je ušao u igru u 68. minuti umjesto Cutronea, Perišić je odigrao svih 90 minuta i zaradio žuti karton, dok je Marcelo Brozović u svojem maksimalnom vremenskom prisustvu na terenu bio igračem utakmice po portalu WhoScored! Zaradio je ocjenu 8.2, što je daleko iznad bilo kojeg igrača na terenu!

Kalinić je bio jedan od najlošije ocijenjenih (6.2), samo su Suso, Cutrone i Icardi bili slabiji

Golovi su viđeni na ostalim dvobojima u srijedu, Torino je pobijedio Crotone 4:1, uz hat-trick Belottija, a jedan od golova namjestio mu je i Adem Ljajić.

Fenjeraš Benevento stigao je do četvrtog trijumfa u sezoni, svladao je Veronu s 3:0.

Milan je šesti (51), Inter četvrti (59), Crotone je na posljednjoj poziciji koja vodi u ispadanje, do kraja prvenstva ostalo je još 8 kola.