Serie A: Juve preuzeo vrh, golčina Immobilea

Serie A 11. ožu 201816:49 > 16:51
Tullio M. Puglia/Getty Images

Nogometaši Juventusa pobijedili su Udinese sa 2:0 i tako preuzeli prvo mjesto na tablici Serije A - "Stara dama" ima 71 bod, dva više od Napolija.

Nakon što je eliminirao Tottenham, momčad Massimilijana Allegrija želi i titulu u Italiji. Do pobjede protiv Udinese predvodio ih je dvostruki strijelac Paulo Dybala – u 20. minutu je fantastično izveo slobodni udarac iskosa s desne strane i smjestio loptu u gornji lijevi kut, da bi u 49. minuti iskoristio lijepu asistenciju Higuaina i plasirao loptu po zemlji pored vratara u mrežu.

Mario Mandžukić igrao je od 72. minute za Juve, Stipe Perica je ušao u 61.minuti, a Andrija Balić deset minuta poslije za Udinese.

Lazio se bori za plasman u Ligu prvaka i zato ih skupo može koštati remi s Cagliarijem 2:2, iako su i do tog boda došli tek u završnici.

Domaćin je na Sardiniji poveo golom Pavoletija u 25. minuti, a deset minuta kasnije Cepittelli je dao autogol i vratio nebeskoplave u igru. U 74. minuti jedanaesterac za domaćine, a siguran izvođač bio je Barela.

Ipak, u petoj minuti sudačke nadoknade Ciro Immobile donosi bod Rimljanima, i to na kakav način – s ruba šesnaesterca petom je uhvatio volej i lobovao vratara za 2:2.