Icardi se potukao sa Perišićem u svlačionici?

Serie A 2. velj 201818:06 > 18:12
Getty Images/Gabriele Maltinti

Talijanski mediji pišu da su se nogometaši Intera Mauro Icardi i Ivan Perišić potukli poslije utakmice protiv SPAL-a zbog čega Argentinac sada želi po svaku cijenu napustiti klub.

Interu nikako ne ide, a kap koja je prelila čašu je bio remi protiv SPAL-a u poslijednjem susretu.

Icardi i Perišić su ušli u žučnu raspravu, iz koje je došlo do fizičkog obračuna, a u čitavu priču se umiješao i Marcelo Brozović, koji je stao u obranu Perišića.

Argentinac već duže vreme nije u dobrim odnosima sa Perišićem, a poslije ovog incidenta je odlučio da želi definitivno otići, a kako se piše njegova slijedeća stanica je Real Madrid.

Madriđani su  željeli i u siječnju dovesti  Icardija, ali do realizacije nije došlo.

Kao potvrdu ovoj priči mediji navode da je Icardi odjednom prestao pratiti spomenute nogometaše na društvenim mrežama.

Kontroverzni nogometni agent Mino Raiola se umiješao u čitavu priču u želji da “odradi” transfer Icardija iz Intera u Real Madrid. Međutim pitanje je koliko je realno da do toga dođe jer njega zastupa njegova supruga Wanda Nara.