Immobile s četiri gola donio slavlje Laziju

Serie A 6. sij 201818:14 > 18:24
(Photo by Marco Rosi/Getty Images)

Lazio je s 5:2 razbio Spal, Benevento je preokrenuo protiv Sampdorije za drugu pobjedu sezone.

Utakmica s najviše golova u sklopu 20. kola talijanskog prvenstva odigrana je u Ferrari gdje je Spal dočekao Lazio.

Rimljani su opravdali ulogu favorita, s četiri gola briljantnog Cire Immobilea, te jednim Luisa Alberta osigurali su laganu pobjedu, Antenucci je postigao dva gola za domaće.

Ivan Strinić zbog ozljede kuka nije igrao za Sampdoriju na gostovanju kod Beneventa. Njegova je momčad povela golom Caprarija na kraju prvog poluvremena, da bi domaćin preokrenuo u nastavku dvoboja golovima Code (2) i Brignole. Kownacki je uspio samo ublažiti poraz Sampdorije.

Napoli je golovima Koulibalyja i Callejona svladao Veronu, Marko Rog ušao je u igru u 86. minuti. Milan je pogotkom Bonuccija slavio protiv Crotonea, Nikola Kalinić igrao je od 76. minute.