Udinese šokirao Inter, Napoli lako kroz Torino

Serie A 16. pro 201719:31 > 19:39
Claudio Villa - Inter/Inter via Getty Images

Inter je izgubio prvi put ove sezone, Udinese je slavio 3:1, dok je Napoli pobjedom u Torinu preuzeo čelnu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu, Marcelo Brozović zamijenjen je u 54. minuti prvog poraza Intera ove sezone. Na San Siru izgubili su od Udinesea 3:1.

Lasagna je doveo goste u vodstvo nakon četrnaest minuta, a već minutu kasnije izjednačio je Icardi. Udinese ponovno vodi nakon jedanaesterca De Paule, a konačan rezultat postavlja Barak u 77. minuti.

Stipe Perica za Udinese igrao je od 78. minute, dok je Andrija Balić cijelu utakmicu prosjedio na klupi za rezerve.

Napoli je lako prošao gostovanje u Torinu. Već nakon prvih 45 minuta bilo je 3:0 uz golove Koulibalyja, Zielinskog i Hamšika. Počasni gol za domaće postigao je Belotti. Marko Rog ušao je u igru za Napoli od 84. minute umjesto Slovaka Hamšika.

Inter je pao na drugo mjesto prvenstvene ljestvice s dva boda manje od vodećeg Napolija, dok je Udinese na jedanaestom mjestu s 21 bodom.