Mandžukić pocrvenio, Juventus demolirao Udinese

Serie A 22. lis 201720:04 > 20:14
Getty Images/Valerio Pennicino

Iako s igračem manje, Juventus je utrpao šest golova Udineseu.

Mario Mandžukić je u samo jednoj minuti uspio isprovocirati dva žuta kartona, odnosno crveni nakon preagresivnog ponašanja na terenu. No, srećom za njega, Juventus nije bio rezultatski kažnjen.

Stipe Perica doveo je Udinese u vodstvo nakon solo prodora već u osmoj minuti, međutim već šest minuta kasnije Samir autogolom vraća rezultat na početak.

Khedira u 20. minuti dovodi Juventus u vodstvo i relativno miran odlazak na odmor. No, već u drugoj minuti nastavka nakon ubacivanja De Paula, Danilo skače i zabija s tri metra pored nemoćnog Buffona. Pokazati će se, to je bilo posljednje što su domaćini uspjeli učiniti u ovom susretu. Rugani u 52. minuti poslije ubačaja Dybale iz slobodnog udarca, glavom ponovno dovodi Juventus u vodstvo. Sedam minuta kasnije, Rugani je asistent za Khediru. Njemački igrač postiže svoj treći gol u 87. minuti, a konačnih 6-2 postavlja Pjanić u posljednjim trenucima utakmice lijepim golom s 25 metara.

Juventus je treći na ljestvici s 22 boda, Udinese je tek 16. sa samo šest bodova.