Brozović dvaput zabio za pobjedu Intera kod Beneventa

Serie A 1. lis 201716:35 > 16:48
Claudio Villa - Inter/Inter via Getty Images

Hrvatski reprezentativac nagovjestio je da je u sjajnoj formi. Njegovim je golovima u 19. i 22. minuti Inter stigao do šeste pobjede u sezoni.

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović proslavio se dvama pogocima u susretu njegovog Intera na gostovanju kod novog prvoligaša u Beneventu. Sastav Luciana Spalettija snašao se nakon remija s Bolognom u prošlom kolu. Brozović je zabijao dvaput, u 19. i 22. minuti, a domaćin je samo preko D’Alessandra u 42. minuti uspio smanjiti zaostatak.

Lazio je na svom stadionu sa 6:1 nadvisio Sassuolo. Dva puta zabijali su Alberto i Parolo, a po jednom su se u strijelce upisivali De Vrij i Immobile. Jedini pogodak za goste dao je Berardi iz kaznenog udarca. Chievo je u Veroni s 2:1 nadigrao Fiorentinu, a baš se Verona na gostovanju kod Torina vratila u sudačkoj nadoknadi nakon zaostatka od 2:0.

SPAL i Crotone remizirali su odigravši 1:1.