Mourinho ne odustaje, Inter želi još novaca za Perišića

Serie A 5. srp 20172:13 > 2:15
Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Rukovodstvo Intera odbilo je još jednu ponudu Manchester Uniteda za transfer Ivana perišića u engleski klub.

Paul Gilham/Getty Images

“Football Italia” prenosi da je menadžer “crvenih vragova” Jose Mourinho za hrvatskog reprezentativca spreman izdvojiti 45 milijuna eura plus bonuse, ali Interu ni to nije dovoljno.

Klub iz Milana za 28-godišnjeg veznog nogometaša traži između 50 i 55 milijuna eura i kako sada stvari stoje teško da će popustiti.

Perišić je prošle sezone odigrao 41 utakmicu za Inter i postigao je 10 golova uz isto toliko asistencija.

Hrvat ima ugovor sa klubom iz Milana do 2020. godine, a interes za njega pokazao je i Bayern.

Bavarci će ga pokušati vratiti u Bundesligu gdje je sa velikim uspjehom igrao u Borussiji Dortmund (2011-2013) i Wolfsburgu (2013-15) iz kojeg je otišao u Inter za 19 milijuna eura.