Allegri produžio ugovor s Juventusom

Serie A 7. lip 201715:09 > 15:19
Getty Images/Matthias Hangst

Talijanski stručnjak Massimiliano Allegri produžio je ugovor s Juventusom, pa će u torinskom klubu ostati do 2020. godine.

49-godišnjem treneru je ugovor trajao do kraja sezone, pa se špekuliralo kako možda neće ostati u klubu, pogotovo poslije poraza u finalu Lige prvaka od Real (4:1).

Allegri je također tijekom sezone povezivan s Arsenalom, ali je ta opcija definitivno otpala, budući da je i menadžer “Topnika” Arsene Wenger produžio suradnju s londonskim klubom.

Allegri je u Juventus stigao 2014. godine, na klupi je zamijenio Antonia Contea, a sa “Starom damom” je od tada osvojio sedam trofeja.

Dva puta je s Juventusom bio blizu trostruke krune, ali je prvo poražen od Barcelone prije dvije godine u finalu LP, a isto se dogodilo i ove sezone, kada je presudan bio Real.