Juventus se pojačava u Madridu?

Serie A 28. tra 20179:34 > 9:42
Valerio Pennicino/Getty Images

Nogometni klub Juventus ove sezone igra odlično, kako u Seriji A, u kojoj se bori za titulu, tako i u Ligi prvaka, u kojoj također se natječe za pehar.

Čelnici kluba žele slijedeće sezone imati još snažniji tim, pa su tako već sada krenuli u potragu za pojačanjima.

Klub sa sjevera Italije želi angažirati nogometaša Reala Jamesa Rodrigueza, koji nije imao veliku minutažu ove sezone.

Juventus je također zainteresiran i za nogometaša Atletico Madrida Nicolása Gaitána. On je ljetos stigao u španjolski klub iz Benfice za 25 milijuna eura. Međutim njegova igra nije baš zadovoljila kriterije čelnika Atletica pa je vrlo vjerojatno da će ga prodati.

Mediji su prije par dana pisali da je Juventus zainteresiran i za nogometaša Bayerna Douglasa Costau.