Devet golova u Firenzi, Perišić strijelac, poraz Intera

Serie A 22. tra 201722:43 > 22:46
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Nogometaši Fiorentine pobijedili su Inter u spektakularnom susretu 33. kola prvenstva Italije sa 5:4.

Gosti iz Milana su poslije prvog poluvremena vodili sa 2:1, ali je u nastavku uslijedio brodolom “nerazzurra”.

Domaći su poveli golom Vecina u 23. minuti, ali je Inter vrlo brzo preokrenuo preko Perišića i Icardija. Oni su se u strijelce upisali u 29. i 34. minuti.

Bernardeschi u 52. minuti nije realizirao penal za “Violu”, ali su u razmaku od 63. do 70. minute domaći čak tri puta savladali Handanovića.

Najprije je Astori povisio na 3:1, a već u sljedećem napadu Vecino je zabio drugi gol, da bi Babacar prvi od dva pogotka upisao u 70. minuti, a drugi u 79. minuti, te je svoju momčad doveo do 5:2.

Ipak, na kraju utakmice Icardi je postigao dva brza gola i ublažio poraz Intera, koji već četiri kola ne zna za pobjedu.

Milan Badelj i Hrvoje Milić su odigrali svih 90. minuta za Fiorentinu, kao i Ivan Perišić za Inter.