Fiorentina u posljednjim minutama do boda

Serie A 9. tra 201714:41 > 14:49
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Sampdorija i Fiorentina odigrali su u Genovi 2:2, iako je domaća momčad dva puta vodila. Ipak, momčad iz Firenze uspjela je na kraju doći do važnog boda, u utrci za Ligu Europe.

Fiorentina je željela iskoristiti kiks Atalante i pobjedom se još više približi najugodnijem iznenađenju sezone. Međutim, stvari nisu dobro išle za “Ljubičaste”. Prvo je Fernandes već u petoj minuti doveo domaćina u vodstvo. Gosti su uspjeli izjednačiti u 60. minuti preko Rodrigueza.

Ipak, u 71. minutu Alvarez je donio novo vodstvo domaćinima. Već se ušlo u 90. minutu, djelovalo je da će Sampdorija odnijeti sva tri boda, ali uslijedio je šok. Babacar je na asistenciju Saponarea zatresao mrežu i tako donio dragocjeni bod svojoj momčadi.

Milan Badelj je igrao svih 90. minuta za goste, dok je Nikola Kalinić ušao u 46. minuti utakmice.