Kalinić zabio za pobjedu Viola, Inter "razbio" Atalantu

Serie A 12. ožu 201717:13 > 17:41
Al Bello, Getty Images

U utakmici 28. kola talijanske Serije A nogometaši Intera slavili su protiv Atalante sa uvjerljivih 7:1. Fiorentina je slavila protiv Cagliarija 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Nikola Kalinić u 92. minuti.

Inter je ostavrio najvišu pobjedu ove sezone uz dva hat-tricka svojih nogometaša.
Neroazzure je do pobjede predvodio argentinski dvojac, Mauro Icardi-Ever Banega, koji su postigli po dva hat-tricka.

Icardi je načeo goste u 17. minuti, zabio je sjajan gol iz slobodnog udarca.

Igrala se 23. minuta kada je golman Berisha napravio faul, a Icardi je je bio precizan s bijele točke za 2:0.

Tri minute kasnije Ever Banega poslao je odličnu dugu loptu koju je ispratio Icardi i glavom pogodio za 3:0.

U 31. minuti Antonio Candreva odlično dodaje za Banegu koji pogađa za 4:0.

Tri minute kasnije ponovo je briljirao dvojac Candreva-Banega za 5:0.

U 42. minuti Remo Freuler je postigao gol utjehe za Atalantu, ali gosti su primili još dva.

Najprije je mrežu zatresao Roberto Galliardini u 52. minuti, da bi konačan rezultat postavio Ever Banega, fenomenalnim golom iz slobodnog udarca.

Ivan Perišić je igrao do 82. minute, dok Marcelo Brozović nije ulazio u igru.

Fiorentina je pobjedila Cagliari sa 1:0, a strijelac jedinog gola bio je hrvatski nogometaš Nikola Kalinić u 92. minuti.

Kalinić je igrao svih 90. minuta, dok je Milan Badelj u igru ušao u 79. minuti. Hrvoje Milić nije ulazio u igru.