Inter na krilima Perišića slavio, Juventusu samo bod

Serie A 5. ožu 201716:57 > 17:22
Getty Images/Valerio Pennicino

Prvak Italije Juventus je gubio u Udinama, ali je na kraju ipak "izvukao" remi, Inter je uvjerljivo slavio u Cagliariju.

Nogometaši Udinesea napravili su malu senzaciju i odigrali neriješeno s Juventusom. Domaćini su  poveli u 37. minuti, kada je Zapata pogodio na asistenciju Danila. Juventus je izjednačio u 60. minuti kada je Bonucci zabio gol glavom, poslije slobodnog udarca Dybale.

Mario Mandžukić igrao je svih 90. minuta za goste, dok je Marko Pjaca igrao zadnjih dvadeset minuta.

Inter je slavio protiv Cagliarija rezultatom 5:1, a posebno se istaknuo hrvatski nogometaš Ivan Perišić, koji je zabio dva gola, dok su ostale golove za klub iz Milana postigli  Banega, Icardi i Galliardini.

U ostalim utakmicama Torino je nakon preokreta pobijedio Palermo sa 3:1, Crotone i Sassuolo su odigrali susret bez golova, a Genoa je slavila u gostima kod Empolija sa 0:2.