Serie A: Minimalci Milana i Lazija

Serie A 26. velj 201717:02 > 17:03
Marco Luzzani, Getty Images

Nove pobjede u 26. kolu Serie A zabilježili su Milan i Lazio. Oba tima su slavila minimalnim rezultatom. Milan je na gostovanju pobijedio Sassuolo 1-0, a identičim rezultatom je Lazio u Rimu porazio Udinese.

Milan je slavio veliku pobjedu u Sassuolu, kojom drže priključak za Europu. Gol odluke postigao je Carlos Bacca iz jedanaesterca u 22. minuti. Imali su gosti dosta sreće, jer je svega 10 minuta ranije Berardi promašio kaznu za Sassuolo. .

Identičnim rezultatom Lazio je pobijedio Udinese, a pobjednika je također odlučio udarac s bijele točke. Strijelac je bio Ciro Immobile u 72. minuti. Ivan Vargić nije nastupio za Lazio, baš kao niti Andrija Balić za goste, dok je Stipe Perica u gostujućim redovima zaigrao posljednjih 15 minuta.