Serie A: Potop Jurićeve Genoe, pobjeda Napolija

Serie A 19. velj 201716:44 > 16:48
Giuseppe Bellini/Getty Images

U 25. kolu talijanskog nogometnog prvenstva, Pescara je ponizila Genou rezultatom 5:0, dok je Napoli slavio u Veroni kod Chieva rezultatom 1:3.

Genoa je doživjela najteži poraz ove sezone i to od davljenika Pescare. Momčad Ivana Jurića je djelovala kao razbijena vojska i morali su vaditi loptu iz mreže pet puta. Strijelci za domaćina bili su: autogol Orbana (5), Caparari (19,81), Benali (309, Cerri (87).

U Veroni sastali su se Chievo i Napoli, a gosti su slavili rezultatom 1:3. Za Napoli su zabili Insigne (31), Hamsik (38) i Zielinski (58), a za Chievo Meggiorini (72).

Sampdoria i Cagliari odigrali su neriješeno 1:1. Gosti su poveli golom Isle u 6. minuti, a za Sampdoriju je izjednačio Quagliarella u 22. minuti.

Udinese je poražen na domaćem terenu od Sassuola rezultatom 1.2. Domaćini su poveli golom Fofane u 7. minuti, ali gosti su preokrenuli pogotcima Defrela u 70. i 79. minuti.

U ranijoj utakmici Inter je pobijedio Bolognu rezultatom 0:1.