Lazio i Milan remizirali na Olimpicu

Serie A 13. velj 201722:11 > 22:25
Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Image

U posljednjoj utakmici 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Milan su na Olimpicu odigrali neriješeno 1:1.

U vrlo izjednačenoj utakmici u Rimu, Lazio i Milan su podijelili bodove, ali nakon svega prikazanog zadovoljniji mogu biti gosti iz Milana.

Gosti su bolje ušli u susret i bili dominantnija momčad, a u prvih deset minuta imali su čak četiri kornera. Ipak, prvu ozbiljniju priliku imala je domaća momčad kada je Biglijin udarac zaustavio vratar Milana Gianluigi Donnarumma. Deset minuta poslije nova prilika za Lazio, Anderson je pucao sa ruba kaznenog prostora, ali lopta odlazi malo pred lijeve vratnice. Igralo se dosta izjednačeno u nastavku sve do 45. minute, kada sudac Antonio Damato pokazuje na jedanaesterac za Lazio nakon prekršaja Donnarumme. Udarac s bijele točke izveo je Lucas Biglia i pogodio za vodstvo domaćina.

Paolo Bruno/Getty Images

U drugom poluvremenu prvu priliku je imao Milan, kada je udarac Sose u 62. minuti završio iznad gola. Dvije minute poslije Keita prijeti udarcem iz daljine, ali senegalski nogometaš nije bio precizan. Nije bilo većih prilika sve do 85. minute kada Milan dolazi do izjednačenja. Suso je odlično prošao dva igrača Lazija i preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut.

Do kraja utakmice nije bilo više golova i utakmica je završila rezultatom 1:1.

Mario Pašalić je igrao svih 90. minuta za Milan.