Milan slavio s dva igrača manje, Pašalić junak

Serie A 8. velj 201722:37 > 22:46
Emilio Andreoli/Getty Images

U 18. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Milan je slavio protiv Bologne rezultatom 0:1. Strijelac jedinog pogotka bio je Mario Pašalić u 89. minuti.

Bologna je na stadionu Renato Dall’Ara dočekala Milan i doživjela poraz. U nevjerovatnoj utakmici u kojoj su domaćini imali i dva igrača više, slavila je momčad iz Milana. Gosti su igrali sa dva igrača manje nakon što su pocrvenili Paletta u 37. i Kucka u 59. minuti. Domaćini su nakon isključenja Milanovih igrača pritisnuli goste, ali promašili su nekoliko izglednih prilika. I onda su doživjeli potpuni šok u režiji Marija Pašalića. Deulofeu je ubacio loptu u šesnaesterac, a tamo se sjajno snalazi Pašalić i zabija pogodak u 89. minuti za veliko slavlje gostiju. Milan je uspio do kraja susreta zadržati prednost i osvojiti velika tri boda.