Nedved: Zaljubljen sam u novi logo

Serie A 18. sij 20173:21 > 3:22
Valerio Pennicino/Getty Images

Potpredsjednik Juventusa Pavel Nedved otkrio je da je zaljubljen novim logom ‘Stare dame’ koji je otkriven u ponedeljak navečer.

Društvene mreže su od tada preplavljene različitim mišljenjima o novom dizajnu, a većina je iskoristila priliku ismijavati novi izgledu.

Zaljubljen sam u novi logo. Svidio mi se od prvog trenutka, a nadam se da će se svidjeti i drugima.  Želimo biti prvi i na terenu i izvan njega. Vidjeli smo prezentaciju puno stvari koje se mogu napraviti sa novim logoom, mislim kako je to primjer, koji nam otvara novi svijet. Zadovoljan sam kako izgleda, smatram da je inovativan, daje svežinu i pokazuje veliku želju da idemo naprijed u digitalnom i društvenom svijetu. Zaista vjerujem da je prodoran”, rekao je Nedved.