Inter nakon produžetaka prošao u talijanskom kupu

Serie A 17. sij 201723:12 > 23:16
Marco Luzzani - Inter/Inter via Getty Images

U osmini finala talijanskog kupa Inter je u Milanu pobijedio Bolognu rezultatom 3:2.

Nogometaši Intera plasirali su se u četvrtfinale talijanskog kupa. Nakon velike borbe i propuštene prilike da već u regularnom dijelu utakmice prođu, Nerazzurri su uspjeli proći nakon produžetaka.

Inter je poveo fantastičnim golom Jeisona Murilla u 34.minuti, koji je nakon ubačaja iz kuta savršenim škaricama zabio eurogol. Samo pet minuta kasnije Inter ponovno zabija, a ovaj puta strijelac je Rodrigo Palacio. I kad se činilo da je samo pitanje koliko će gosti dobiti golova, domaćini su pokazali stare boljke i dopustili Bologni da se vrati u susret. Prvo je u 43. minuti Blerim Džemaili smanjio vodstvo, nakon što je njegov udarac pogodio Medela u obrani Intera i promijenio smjer lopte u gol Intera. I onda u 73. minuti novi šok za domaćine, ovaj puta je visoko skočio Godfred Donsah i postigao glavom gol. Do kraja regularnih 90. minuta mreže su mirovale. U produžecima se igralo dosta oprezno s obje strane, sve do 98. minute kada Antonio Candreva pogađa za vodstvo i pobjedu Intera.

Od naših igrača Marcelo Brozović je igrao od 94. minute, a Ivan Perišić nije bio u konkurenciji za današnji susret.

U videu pogledajte golčinu Jeisona Murilla.