Fiorentina u četvrtfinalu kupa golom u zadnjoj minuti

Serie A 11. sij 201719:56 > 20:10
Gabriele Maltinti/Getty Images

Fiorentina se plasirala u četvrtfinale kupa pobjedom protiv Chieva rezultatom 1:0.

U vrlo neizvjesnoj utakmici talijanskog kupa Fiorentina je pogotkom u 93. minuti došla do minimalne pobjede nad Chievom. “Viole” su pobijedile golom Bernardeschija iz jedanaesterca nakon sumnjivog dosuđenog kaznenog udarca. Fiorentina je imala igrača više od 45. minute kada je pocrvenio Radovanović, ali domaćini nikako nisu mogli pronaći put do mreže vratara Sorrentina. Umjesto pogotka pocrvenio je u domaćim redovima Zarate pa se od 72. minute igralo 10 na 10. Fiorentina je imala ukupno 17 udaraca prema golu gostiju, ali eto do pogotka je došla tek u posljednjoj minuti. Za momčad iz Firenze Nikola Kalinić odradio je cijeli susret, dok je Milan Badelj igru napustio u 78. minuti.

Fiorentina će u četvrtfinalu igrati protiv Napolija.