Inter za 120 sekundi rješio derbi s Laziom

Serie A 21. pro 201622:40 > 22:41
Getty Image/Valerio Pennicino

Ekipa Intera nadigrala je Lazio 3:0 (0:0), u derbi utakmice 18. kola talijanske Serije A.

Inter je dvoboj na Giuseppe Meazzi rješio u roku od dvije minute početkom drugog poluvremena.

Inter je poveo sjajnim golom Évera Banegae koji je snažnim udarcem sa oko 18 metara zakucao loptu u gornji desni kut.

Samo 120 sekundi kasnije bilo je 2:0, D’Ambrosio je ubacio loptu sa desne strane, a Icardi pobjegao čuvarima te loptu dočekao na prvoj stativi, a onda čučeći glavom je prosljedio u donji lijevi kut.

Kapitan je stavio i točku na ovu utakmicu drugim golom u 65. minuti, nakon proigravanja od strane Banege. Hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su svih 90 minuta utakmice.

Inter je ostvario treću uzastopnu pobjedu, četvrtu u posljednjih pet kola, te smanjio zaostatak za četvrtoplasiranim Laziom na svega četiri boda.

Lazio je poražen nakon dvije pobjede u nizu, ali drugi put u posljednja četiri kola, pa je ugrozio svoju poziciju u borbi za Ligu prvaka.