Braća Insigne u centru pažnje, Napoli preokrenuo

Serie A 25. lis 202017:56 > 17:59
(Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images)

Benevento nije ipak napraviti iznenađenje protiv gostiju iz Napulja koji su na kraju ipak došli do pobjede

Nogometaši Napolija pobijedili su na gostovanju Benevento sa 2-1 nakon što su gubili na poluvremenu, dok je Cagliari u golijadi sa šest pogodaka pobijedio Crotone sa 4-2.

Benevento je poveo u 31. minuti golom Roberta Insignea, a izjednačio je u 60. minuti njegov stariji brat i kapetan Napolija Lorenzo. U 68. je pobjedu gostima donio Andrea Petagna.

U prvom nedjeljnom susretu Cagliari je pobijedio Crotone sa 4-2. Zanimljivo, čak pet golova je palo u prvom dijelu, a samo jedan u nastavku. Gosti su poveli 1-0, imali su i 2-2, no domaćin je na koncu ipak slavio.

Strijelci za Cagliari bili su Lykogiannis (25), Simeone (35), Sottil (45) i Pedro (84), a za goste, koji su od 48. igrali s igračem manje nakon što je isključen Luca Cigarini, zabili su Messias (21) i Molina (43). Mark Rog je odigrao cijeli susret za Cagliari.

Parma i Spezija su odigrali 2-2, a domaćin je izvukao bod autogolom