Sassuolo i Torino remizirali u nemogućim uvjetima

Serie A 23. lis 202022:52 > 22:56
(Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

U prvoj utakmici odigranoj u Reggio Emiliji, Sassuolo i Torino podijelili su bodove u sjajnoj utakmici

Nogometaši Sassuola i Torina odigrali su u Reggio Emiliji prvu utakmicu 5. kola talijanske Serie A, a konačan rezultat je bio 3-3 (0-1).

U maglovitim uvjetima Torino je poveo pogotkom Linettyja u 33. minuti. Đuričić je izjednačio za domaćine u 71. minuti, da bi Torinezi preko Belottija (77) i Lukića (79) došli do dva pogotka prednosti. Sassuolo je ipak osvojio bod koji su mu svojim golovima osigurali Chiriches (84) i Caputo (85).

Momčad iz Reggio Emilije je sa 11 bodova iz pet utakmica na drugom mjestu ljestvice Serie A, a za vodećim Milanom zaostaje jedan bod, uz utakmicu više. Torino je osvojio prvi bod u novoj sezoni i privremeno se maknuo sa začelja zahvaljujući boljoj gol-razlici od Crotonea.