17.10.2020 | 22.32 > 22:37

Crveni karton, penal, poništen gol - Juventusu samo bod

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva novak u Serie A Crotone je uspio na svom terenu osvojiti bod odigravši 1-1 (1-1) protiv prvaka Juventusa.

Juventus

(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Juventus

Crotone je poveo golom Simyja iz kaznenog udarca u 12. minuti, a na 1-1 poravnao je Morata u 21. na dodavanje najnovijeg pojačanje Juventusa Federica Chiese.

No, Chiesa ipak neće po dobrom pamtiti debi u drrsu Juventusa jer je u 60. minuti isključen zbog jednog neopreznog starta. Juventus je i s igračem manje umalo ipak stigao do tri boda, Morata je u 76. minuti još jednom zatresao mrežu nakon lijepe akcije Cuadrada, no nakon duge provjere VAR-a procijenjeno je da je Kolumbijac na početku akcije bio u zaleđu.

Juventus je tako četvrti na ljestvici s osam bodova, koliko ima i treći Napoli, četiri boda više ima vodeći Milan, a jedan više druga Atalanta. Crotoneu je ovo prvi bod u sezoni te je sada 18. Bez bodova su još Torino i Udinese.