Boban nakon Milana odlazi u talijansku prijestolnicu?

Serie A 17. lis 202013:58 > 14:04
Alessandro Sabattini by Guliver

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac mogao bi put Rima, gdje se povezuje s talijanskim velikanom Romom

Zvonimir Boban nakon epizode u Milanu mogao bi preseliti u Rim, točnije u rimsku Vučicu gdje bi povezivao momčad i upravu kluba, pišu talijanski mediji.

Bivši hrvatski nogometni as jedan je od dva kandidata za takvu poziciju, klub s Olimpica voditi će razgovore i sa Umbertom Gandinijem, koji je već bio izvršni predsjednik tog kluba.

Corriere dello Sport piše da je ova funkcija iznimno važna novim vlasnicima Rome, koji inzistiraju da je obnaša Talijan ili uglednik koji sjajno govori talijanski, a zna se da Bobanu to ide jako dobro.

Podsjećamo, Boban je ponajviše imao problema u Milanu s izvršnim predsjednikom Milana Ivanom Gazidisom koji mu je na koncu i uručio otkaz.