Tudor hit u Juventusu: Potez s treninga oduševio fanove

Serie A 9. lis 202012:29 > 12:32
Valerio Pennicino/Getty Images

Ne tako davno Andrea Pirlo izjavio je kako je Igor Tudor bio njegov izbor i kako je savršen za Juventus.

U trenutku dok većina igrača boravi u reprezentacijama, stručni stožer Juventusa predvođen Andreom Pirlom i Igorom Tudorom rekreativno igra nogomet u trening-centru. Barem ako je suditi po videu koji je izašao na društvenim mrežama.

Uz Pirla i Pavela Nedveda, Tudor je postao faca u Juventusu. To potvrđuje i video u kojem je svojim uklizavanjem obilježio rekreaciju stručnog stožera, a koji se vrlo brzo proširio na društvenim mrežama.

O Tudoru biranim riječima piše i Gazzetta dello Sport, koja ga ističe kao karizmatičnog trenera koji je iz prve sjeo igračima, a posebno Brazilcu Danilu, koji se preporodio na novoj poziciji.

“Još je rano bilo što govoriti, ali momčad je puno sretnija i napokon radimo s osmijehom. To je veoma važno”, kazao je Ronaldo prije dva tjedna.