Gojak napušta Maksimir, odlazi kod dvojice Hrvata?

Serie A 25. ruj 202011:40 > 11:45
sportklub

BiH reprezentativac je već neko vrijeme na odlasku iz Maksimira, no ovog puta su ozbiljno 'zagrizli' Talijani

Amer Gojak česta je tema kad se spominju transferi. BiH reprezentativac stalno ‘visi’ na odlasku, no čini se da je ovoga puta ozbiljna priča.

Izvještaji iz Italije govore da bi naredna destinacija ovog 23-godišnjeg igrača rođenog u Sarajevu trebala biti Serie A i ekipa Genoe, gdje igraju Milan Badelj i Marko Pjaca.

Gojak se već ranije povezivao sa talijanskim klubovima, prije svih Fiorentinom, a čini se da je Genoa ozbiljno “zagrizla” što je potvrdio i ugledni transfer guru Gianluca Di Marzio.

Isto tako, Di Marzio navodi kako bi cifra trebala biti negdje oko šest milijuna eura, no već je dobro poznato kako vodstvo maksimirskog kluba vrlo dobro posluje kad su u pitanju odlasci i dolasci igrača.