Pirlo dobio pitanje zbog kojeg je Ronaldo bijesnio

Serie A 21. ruj 20209:40 > 9:46
Getty Images/Marco Luzzani

Juventus je uvjerljivo krenuo na put prema još jednoj obrani naslova prvaka Italije

Nova sezona Serie A za branitelje naslova, Juventus, krenula je u nedjelju pobjedom protiv Sampdorie na domaćem terenu.

Priču uvjerljive predstave zaključio je Cristiano Ronaldo golom za 3:0 u 88. minuti utakmice.

Nakon dvoboja Andrea Pirlo suočio s vrlo neugodnim pitanjem o tome hoće li i koliko odmarati slavnog Portugalca koji već ima 35 godina na leđima.

‘Razmišljamo kako ga koristiti i razgovarali smo o tome. Još nije umoran, jer smo tek počeli, ali kad dođemo do manje važnih utakmica, pokušat ćemo ga odmoriti’, počeo je mudro Pirlo, a tako je i zaključio za Sky Sport Italia: ‘On je vrlo inteligentan, jako dobro poznaje svoje tijelo, pa je svjestan kada je vrijeme za odmor ili za pojačavanje. Kada će igrati, ovisi o njemu.’

Tako se novi trener Juventusa izvukao od izravnog odgovora koji je jedan od mogućih razloga zašto je njegov prethodnik Maurizio Sarri završio svoje u Staroj dami.

Sarri je vaditi Ronalda iz igre debelo prije kraja utakmica i o tome javno govoriti bez problema, a Portugalcu koji želi uvijek igrati od prve do zadnje minute, to je jako smetalo.