Marko Pjaca i službeno pronašao novi klub

Serie A 19. ruj 202013:12 > 13:15
Marco Luzzani/Getty Images

Marko Pjaca još jednom napušta Juventus, a ovu sezonu provest će na posudbi u Genoi.

Kako je potvrdio talijanski velikan Juventus, Marko Pjaca provest će sezonu na posudbi u Genoi.

Hrvatski nogometaš tako nastavlja težak put povratka nakon ozljeda, ali i činjenice da nije u prvom planu novog trenera Andree Pirla.

Pjaca je u Juventusu od 2016. godine, ali imao je problema s brojnim ozljedama. Bio je na posudbama u Anderlechtu, Fiorentini i Schalkeu.

Doduše, Pjaca je ovo ljeto pokazao kako bismo ga mogli vidjeti u boljoj formi. U pripremnom periodu je zabio dva gola za moćan torinski klub, dok bi u Genovi sigurno trebao imati više prilika i puno veću minutažu. Bivši igrač Dinama napunio je 25 godina i pred njim je vrlo važno razdoblje.