Immobile ne ide nigdje! U Laziju do 2025. godine

Serie A 31. kol 202013:48 > 13:52
Getty

Sa 36 golova u prošloj sezoni Serie A Ciro Immobile je osvojio Zlatnu kopačku Europe.

Immobile je pružao sjajne partije u dresu Lazija zbog čega je privukao interes puno bogatijih klubova, ali danas je stavio točku na i kada je u pitanju njegova budućnost.

Naime, Lazio je potvrdio kako je 30-godišnji napadač s Nebeskoplavima potpisao novi ugovor koji će vrijediti do 2025. godine.

Talijanski reprezentativac je u Lazio stigao prije četiri godine iz Seville kada je plaćen manje od 10 milijuna eura i sigurno je jedno od najboljih pojačanja u eri Claudija Lotita.

Do sada je u dresu rimskog kluba zabio 125 golova i treći je na listi najboljih strijelaca u povijesti. Vodeći Silvio Piola ima 159 golova tako da bi ga Ciro mogao prestići već sljedeće sezone.