Reina Milan zamijenio drugim talijanskim velikanom

Serie A 26. kol 202014:44 > 14:46
Photo by Paolo Rattini/Getty Images)

Pepe Reina prošlu sezonu proveo je na posudbi u Engleskoj, ali sad se vraća u Italiju. Doduše, ne u Milan, čiji je član bio

Španjolski golman 37-godišnji Pepe Reina prešao je iz Milana u Lazio, objavio je u srijedu rimski klub.

Talijanski prvoligaš Lazio je na svom tweeteru u utorak objavio fotografiju Pepe Reine u rimskoj zračnoj luci najavljujući njegov dolaza.

Reina je u Milan prešao 2018. godine nakon tri godine u Napoliju i onda je proveo drugu polovicu sezone na posudbi u engleskom prvoligašu Aston Villi.

Reina je čuvao gol Liverpoola osam godina i u prve tri sezone u tom klubu osvojio je “zlatnu rukavicu” Premier League kao najbolji golman.

Lazio je talijansko prvenstvo završio na četvrtom mjestu i kvalificirao se za Ligu prvaka u sezoni 2020./2021.