Juve i službeno raskinuo sa svjetskim prvakom iz Rusije

Serie A 12. kol 202017:56 > 17:58
Getty Images/Marco Luzzani

Bio je ovo jedan od prvih poteza Juventusa otkako je klub na mjesto trenera prve momčadi imenovao Andreu Pirla.

Vezni igrač francuske nogometne reprezentacije 33-godišnji Blaise Matudi i talijanski prvak Juventus sporazumno su raskinuli ugovor, objavio je torinski klub u srijedu.

Matuidi je tri godine proveo u crno-bijelom dresu, a imao je ugovor s Juventusom na još godinu dana.

Bivši igrač Paris Saint-Germaina bi, prema pisanju nekolicine medija, trebao preseliti u američki MLS i pridružiti se Interu iz Miamija kojemu je predsjednik i jedan od vlasnika proslavljeni engleski nogometaš David Beckham.

To je jedan od prvih poteza Juventusa otkako je klub na mjesto trenera prve momčadi imenovao Andreu Pirla.