Prvi čovjek Atalante: Idem u Međugorje zahvaliti za sve

Serie A 12. kol 202017:40 > 17:44
(Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Predsjednik Atalante Antonio Percassi poručio je kako uskoro dolazi u Međugorje.

On je oduševljen sezonom koju igra njegov klub i za Gazzettu dello Sport je izjavio:

“Kakva je ovo spektakularna godina! Čini se nestvarna. Idem u Međugorje zahvaliti za sve, ali i pomoliti se da tragedija poput one s koronom u Bergamu konačno završi.”

Inače, njegov klub večeras igra jednu od najvažnijih utakmica u povijesti – četvrtfinale Lige prvaka protiv PSG-a. Iako nije favorit, Atalanta ima svoje šanse i sigurno je da može iznenaditi zvijezde Parižana.

Ako prođe, u polufinalu će igrati protiv boljeg iz meča RB Leipzig – Atletico Madrid.

Povezano

Osim sjajnih nastupa u Ligi prvaka, Atalanta je odlično igrala i u Serie A gdje je završila na 3. poziciji.