Dybala traži previše novca, odlazi iz Juvea?

Serie A 12. kol 202011:24 > 11:28
Emilio Andreoli/Getty Images

Argentinski nogometaš Paulo Dybala mogao bi napustiti Juventus.

U tijeku su pregovori Dybale i Juventusa koji po svemu sudeći ne idu baš najbolje.

Povezano

Dybala je ugovorom sa Bianconerima vezan do ljeta 2022. godine. Klub mu je spreman ponuditi nastavak sauradnje i nude mu osam milijuna eura godišnje plus bonuse.

Međutim, Dybala želi više novca. On od kluba traži čak 15 milijuna eura po sezoni i zbog toga su razgovori o nastavku suradnje prekinuti.

Argentinac se prethodnih dana povezivao i s odlaskom iz Torina. Interes za njega je pokazao Real Madrid, koji navodno uz 100 milijuna eura nudi Tonija Kroosa ili Isca.

Vidjet ćemo što će se na kraju dogoditi između Dybale i Juventusa, ali za sada je sjajni napadač dosta daleko od produžetka suradnje i neće biti iznenađenje ako sljedeće sezone bude u dresu nekog drugog kluba.