Juventus prodaje Ramseya, tko još odlazi?

Serie A 11. kol 202014:41 > 14:42
Pier Marco Tacca / Getty Images

Aaron Ramsey mogao bi napustiti Juventus ovog ljeta, talijanski klub spreman je razmotriti ponude za velškog veznjaka, prenosi Sky Sport.

Velšanin je u torinski klub stigao prošlog ljeta iz Arsenala kao slobodan igrač.

Kako prenosi Sky, Juventus je spreman prodati 29-godišnjaka. Dodaje se da su za njega zainteresirani pojedini premijerligaški klubovi.

Ramsey ima važeći ugovor do 2023. godine, a prošle sezone u 35 utakmica za Staru damu zabilježio je četiri gola i asistenciju.

Prethodnih dana pisalo se da je francuski internacionalac Blaise Matuidi prvi napustio Juventus te da će karijeru nastaviti u Interu iz Miamija.

Sada se spominje da u momčadi Andree Pirla neće biti mjesta ni za Sammyja Khediru te Gonzala Higuaina.