Pala prva glava pod Pirlom: Svjetski prvak ide Beckhamu

Serie A 10. kol 202015:18 > 15:20
Laurence Griffiths/Getty Images

Inter Miami Davida Beckhama punom parom radi na izgradnji zvjezdane momčadi, a Andrea Pirlo na rekonstrukciji svog Juventusa.

Blaise Matuidi, 33-godišnji francuski veznjak, novi je član Inter Miamija, kluba u vlasništvu Beckhama. Time je Juventus užurbano krenuo u sređivanje najslabijeg dijela momčadi, veznog reda.

Matuidi se zbog svojih tehničkih manjkavosti nije uklapao ni u Sarrijev način nogometa, a isto to smatra i Pirlo koji se složio s njegovom prodajom.

Francuz je imao još godinu dana ugovora s Juveom, a navodno su ga pustili bez odštete.

Matuidi je u Juventus stigao u ljeto 2017. iz PSG-a i bio prvotimac talijanskog prvaka, kao i standardan član Francuske na Mundijalu 2018. u Francuskoj.