David Silva ne mijenja boju dresa

Serie A 6. kol 202012:14 > 12:18
Michael Regan/Getty Images

Za Silvu slijedi još završnica Lige pravka nakon čega će i službeno postati slobodan igrač pa će moći potpisati za Lazio.

Corriere dello Sport navodi da je Španjolac pristao na ponudu Lazija i da je njegov brat doputovao u trening centar rimskog kluba kako bi se dogovorio oko posljednjih sitnica nakon čega će biti potpisan ugovor.

Za Silvu slijedi još završnica Lige pravka  nakon čega će i službeno postati slobodan igrač pa će moći potpisati za Lazio.

Marco Rosi, Getty Images Sport

Spomenuti izvor prenosi da će 34-godišnji nogometaš ovu odluku medijima otkriti u nedjelju. Inače, Silva je u Cityju proveo 10 godina i sa klubom je osvojio pregršt trofeja, ali ovog ljeta je došlo vrijeme za rastanak. Tako da Silva neće morati niti mijenajti boju dresa, naime Manchester City i Lazio imaju gotovo identičnu nijansu modre boje dresa.